PragaTravel.cz

ID: 939084

Chateau hotel Zbiroh: Balíček Romantická zima - 1 noc ****

Termín: 26.11. (Čt) - 27.11. (Pá) 2020

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 3 300 Kč

Popis zajezdu
Luxusní Chateau hotel****/*****, umístěný přímo v jižním křídle zámku Zbiroh, nabízí možnost vychutnat si atmosféru zámeckého prostředí a ubytování v komnatách, kde pobývali také Rudolf II, Karel IV nebo Alfons Mucha či Ema Destinová. Ubytování Hosté se mohou ubytovat v originálních zámeckých pokojích typu Standard – 20-30m2 – dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, které jsou umístěny v přízemí, prvním patře i podkroví (podkrovní pokoje jsou s klimatizací). Jsou vybaveny soc. zařízením, fénem, TV, minibarem, trezorem. Deluxe – dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s výhledem do parku nebo na hradní nádvoří, jsou vybaveny soc. zařízením, fénem, hotelovou kosmetikou, županem, pantoflemi, TV, minibarem, trezorem. Luxusní Apartmány s vlastní koupelnou, fénem, hotelovou kosmetikou, trezorem, TV, minibarem. (např. apartmá A. Muchy, Lobkowitz, Ema Destinová, Rudolf II) Restaurace a stravování Stylová restaurace (zámecká krčma) hotelu s dobově laděným interiérem i personálem je u hostů velmi oblíbená.  V ceně pobytů je snídaně, v krčmě je možné si objednat také obědy či večeře. Sport a aktivity Milovníci aktivního odpočinku a relaxace jistě ocení privátní zámecké wellness centrum s krytým bazénem, hydromasážním whirlpoolem, saunou, multifunkční vanou a možností nejrůznějších masáží. Pobyt Vám zpříjemní také lanové centrum v zámeckém lesoparku, možnost zahrát si venkovní hry (ruské kuželky, obří šachy, kroket, pétanque), půjčit si kola, zahrát minigolf v zámeckém parku. Zámek Zbiroh je první šlechtický hrad v Čechách, původně gotický hrad z konce 12. století, který byl postupně přestavěn do současné podoby novorenesančního zámku. Hosté na zámku mohou využít prohlídek zámku s průvodcem (zámecká expozice nebo hradní okruh). Zvířata Pobyt s pejsky není možný. Parkování Své vozidlo si můžete zaparkovat na parkovišti bez poplatku.
Vybavení
TV
Trezor
WC
Fén
Vana
Minibar
Cena zahrnuje
1x ubytování v 5* dvoulůžkovém pokoji, uvítací nápoj na pokoji, snídaně servírovaná do pokoje, středověká večeře v zámecké krčmě - výběr zámeckých paštik, Rudolfům meč s různými druhy pečených mas a zeleniny, zámecké koláčky, odpolední anglický čaj v zámecké krčmě (ochutnáte výběr cocktailových sendvičů, zámeckých koláčků, čokoládové fondue s ovocem, pravý anglický čaj, kávu a pramenitou vodu), zimní teplý drink (svařené víno s kořením a bylinkami nebo zimní punč s ovocem), zimní romantická procházka zámeckým parkem, prohlídka zámku s průvodcem, pobyt v privátním zámeckém wellness centru s krytým bazénem, hydromasážním whirlpoolem, saunou, multifunkční vanou a soláriem, 30minutová masáž z výběru - relaxační, rekondiční nebo indická masáž hlavy, připojení k internetu, dárek na rozloučenou, parkovné, místní poplatek
Cena nezahrnuje
místní poplatek ve výši cca 20 Kč/osoba/den
Poznamka
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu, za zvýhodněnou cenu viz https://www.geovita.cz/cestovni-pojisteni. Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu. E-mail, máte-li zájem, zašlete na: kontakt@geovita.cz.
26.11. (Čt) - 27.11. (Pá) 2020 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2lůžkový pokoj DELUXE ***** 2+1 - Osoba na lůžku bez rozdílu věku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 300 Kč
Vybrat termín
27.11. (Pá) - 28.11. (So) 2020 - 2 dny, 1 noc
2lůžkový pokoj DELUXE ***** 2+1 - Osoba na lůžku bez rozdílu věku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 300 Kč
Vybrat termín
28.11. (So) - 29.11. (Ne) 2020 - 2 dny, 1 noc
2lůžkový pokoj DELUXE ***** 2+1 - Osoba na lůžku bez rozdílu věku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 300 Kč
Vybrat termín
29.11. (Ne) - 30.11. (Po) 2020 - 2 dny, 1 noc
2lůžkový pokoj DELUXE ***** 2+1 - Osoba na lůžku bez rozdílu věku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 300 Kč
Vybrat termín
30.11. (Po) - 01.12. (Út) 2020 - 2 dny, 1 noc
2lůžkový pokoj DELUXE ***** 2+1 - Osoba na lůžku bez rozdílu věku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 300 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoZbiroh
HotelChateau hotel Zbiroh: Balíček Romantická zima - 1 noc
2lůžkový pokoj standard + ***** 2+1 - Osoba na lůžku bez rozdílu věku
Termín26.11.2020 - 27.11.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Geovita, s.r.o. IČO: 28568541
Vytvářím objednávku...