PragaTravel.cz

Kdo jsme

PragaTravel - Váš partner pro zájezdy a létání...

Potřebujete letět do Mnichova, Moskvy či Helsinek pracovně ? Do Tunisu, Miami nebo Bangkoku si odpočinout ? Jste skupina, rodina nebo parta přátel ? Jste společnost hledající pro svoje zaměstance stabilního partnera v oblasti prodeje letenek? Chcete si koupit zájezd od těch největších tour operátorů na českém trhu ?
Potom jste na té správné web stránce, protože zájezdy, letectví, letenky a vše okolo komerčního létání a ubytování není jenom náš business, ale hlavně náš koníček, kterému rozumíme a věnujeme se mu již dlouhá léta, mluvíme Anglicky, Francouzsky, Italsky, Česky a Tunisky. 

Snažíme se, aby tyto stránky nebyli pouze statické prodejní místo, ale také místo kde můžete být informováni o podmínkách leteckých společnostech a vědět co vás konkrétně čeká před nástupem na váší cestu. Jsme cestovní agentura specializující se na reservování a vystavování letenek na všechny letecké společnosti, které jsou v BSP České republiky také na low cost letecké spol. a v neposlední řadě na některé charterové lety. / vysvětlení podtržených výrazů naleznete v sekci info pro cestující / . Využíváme letecký reservační systém Galileo a náš pseudocity kód je 6K5L, letenky jsou mezinárodní doklad proto jsou odvobozené od DPH. U nás se neplatí kreditní kartou abychom procenta platby za letenky neposílali bankám, tím jsme levnější než mnoha jiných cestovních kanceláří. V našem týmu jsme vám k dispozici i o svátcích vždyť letadla se také nezastaví.

 

Vytvářím objednávku...