PragaTravel.cz

Reference


febiofest_miniatura

Cestovní agentura PRAGA.CH navázala spolupráci s Hráčskou fotbalovou unií.

HFU sdružuje aktivní i bývalé profesionální a také amatérské hráče. Obhajuje jejich zájmy a připravuje pro ně nejrůznější zajímavé projekty včetně vzdělávání, spořících programů a charity. Základní zásady Unie jsou fair play, nezávislost na ideologických názorech a vlivech lobbistů, odmítání rasové nebo národnostní nenávisti.

Unii záleží na zkvalitnění vztahů ve sportovním prostředí. Plní sliby a drží slovo. Ve vedení HFU je například bývalý reprezentant Milan Fukal nebo brankář FC Viktorie Plzeň Matúš Kozáčik. Patronem je vítěz Poháru UEFA Tomáš Hübschman.

„Toto spojení s HFU vidím jako hodně přínosné. Unie něco nového a atraktivního buduje, podobně jako moje cestovní agentura praga.ch. Cestování je prostě fenomén, fotbal také, a já se o něj dlouhodobě aktivně zajímám. Díky Unii poznávám zajímavé osobnosti.Nabídnout jim naše služby mě těší. Navíc přes kluky z fotbalu se otevírá cesta k dalším sportovcům - k hokejistům či basketbalistům,“ popisuje vzájemné partnerství pan Kamel Cherif, šéf Praga.ch.

„Vztah a spolupráce s praga.ch se mi jeví skvěle. Spousta hráčů může pro sebe i pro členy rodiny využít služeb této cestovní agentury. Já mám obavy z létání a tohle je pro mě další motivace, jak je překonat,“přidává s úsměvem Milan Fukal, místopředseda Hráčské fotbalové unie.

 

 

febiofest_miniatura   FebioFest -  Febiofest je dnes největší audiovizuální přehlídkou ve Střední Evropě!

 

 

 


 

 


Unicreditbank   UniCredit Bank - UniCredit Bank Czech Republic, a.s. je česká pobočka nadnárodní banky UniCredit Bank s         celoevropským působením, která v České republice zahájila svou činnost v roce 2007. Centrálu má v Praze 1.

 


 


italie_logo

   Italské velvyslanectví v Praze

 

 

Vytvářím objednávku...